Tööpakkumised

Ootame pidevalt oma meeskonda harituid ja aktiivseid inimesi, erinevatele ametikohtadele. Tule räägi, millega saaksid meile kasulik olla ning teeme selle koostöös teoks.

Vajame jätkuvalt abikäsi alljärgnevates valdkondades:

  • Elektripaigaldised
  • Andmeside
  • Andmeside aktiivseadmed
  • Valve-läbipääsu süsteemid
  • Videovalve
  • Tulekahjusignalisatsioon

Kõik, kes võiksid tegutseda meie alltöövõtjate või koostööpartneritena, on teretulnud!

Otsime Eesti turul tegutsevaid elektri-, turvasüsteemi ja elektroonikavaldkonna väike-ettevõtteid, kes vajaksid abi finantseeringutel, ettevõtte efektiivsuse tõstmisel või kes on lihtsalt tüdinenud oma ettevõtte arendamisest.

Helista või saada oma e-mail:ants@akaabel.ee

KLIIMASÜSTEEMIDE KONSULTANT/PROJEKTEERIJA

A-Kaabel otsib oma meeskonda aktiivset ja haritud spetsialisti, kes oleks võimeline konsulteerima jahutuse ja ventilatsioonisüsteemide (KVJ) teemadel.
A-Kaabel omab üle 10 aastast kogemust suuremate ja väiksemate andmehoidlate ehitamisel. Seni oleme kasutanud erinevate lahenduste välja töötamisel jahutuse töövõtus erinevaid alltöövõtjaid.
Seoses töömahu kasvuga oleme huvitatud koostöö arendamisest kindla partneriga. Sobivuse korral oleme nõus koolitama konsultandi meie poolt tarnitavate toodete tootja juures.

Kandidaadilt ootame:
1. Aktiivset osavõttu uute lahenduste välja töötamisel
2. Innovaatilist suhtumist
3. Varajasemat kogemust kliimasüsteemide projekteerimisel, ehitusel, hooldamisel.
4. Vähemalt diplomeeritud KVJ tase 7
5. Võõrkeelte oskus suhtluse tasandil: inglise, vene tuleb kasuks

Pakume:
1. Spetsialistile väärilist tasu
2. Kogemust kiirelt arenevas sektoris
3. Koolituste ja seminaride külastusi üle maailma
4. Innovaatilistes projektides osalemise võimalust nii meil kui mujal

Küsimused ja ettepanekud: ants@akaabel.ee või 5024990

ELEKTRI- JA NÕRKVOOLU TEHNIK

Tööülesanded:

  • Elektrisüsteemide paigaldustööd
  • Nõrkvoolusüsteemide paigaldustööd

Nõudmised kandidaadile:

  • Põhiharidus
  • Eelnev elektri- ja/või nõrkvoolualane töökogemus
  • Tööalane distsipliin
  • Kohusetundlikus

Kasuks tuleb:

  • Juhiloa olemasolu
  • Elektrialane pädevus

Omalt poolt pakume:

  • Ametialaseid koolitusi
  • Tulemusele orienteeritud palgasüsteemi
  • Ametiautot
  • Kaasaegseid töövahendeid

SIDETÖÖDE TEHNIK

  • Sidetrasside ehitamine (väli- ja sisetööd)

  • Sidetöödealane töökogemus

  • Elektri- või nõrkvoolualane töökogemus

Kandideerimiseks palume saata CV aadressile : ants@akaabel.ee

Click to view Facebook tab