Kiirmenüü

'

Meediakonverterid

Kuva: Nimekiri Tabel
Tootja:
Näita korraga:
Sorteeri:
Meediakonverter 10/100, RJ45 SC, singlemode, kuni 20 km
Mudel: DN-82022
Tootja: Digitus
Saadavus: 1
Meediakonverter 10/100Base-TX to 100Base-FX, RJ45 SC, BiDi, WDM, singlemode, 20 km ..
47.30 € 29.40 €
ALLAHINDLUS 38%
Maksudeta: 24.50 €
Meediakonverter 10/100, Tx>100m SC, SM, tööstuslik, 30km
Mudel: DN-85002
Tootja: Digitus
Saadavus: 2
Meediakonverter 10/100, Tx>100m SC, SM, tööstuslik, 30km ..
228.14 € 115.80 €
ALLAHINDLUS 49%
Maksudeta: 96.50 €
Meediakonverter 10/100Mbps RS232/RS-422/RS-485
Mudel: ICS-105A
Tootja: Planet
Saadavus: 2
Meediakonverter 10/100Mbps RS232/RS-422/RS-485 <> FO sfp konverter ..
76.96 € 63.00 €
ALLAHINDLUS 18%
Maksudeta: 52.50 €
Meediakonverter 10/100Mbps, RJ45/SC, multimode, kuni 2,0km
Mudel: DN-82020-1
Tootja: Digitus
Saadavus: 2
Meediakonverter 10/100Mbps, RJ45/SC, multimode, kuni 2,0km ..
40.18 € 23.40 €
ALLAHINDLUS 42%
Maksudeta: 19.50 €
Click to view Facebook tab