Kiirmenüü

'

Switchi moodulid

Kuva: Nimekiri Tabel
Tootja:
Näita korraga:
Sorteeri:
SFP miniGbic moodul, MM, 1,25Gbps
Mudel: DN-81000
Tootja: Digitus
Saadavus: 10
1.25 Gbps SFP Module, Up to 550m, Multimode, LC Duplex Connector 1000Base-SX, 850nm- Multimode- LC D..
32.66 €
Maksudeta: 27.22 €
SFP miniGBIC moodul, SM, 155Mbps
Mudel: DN-81103
Tootja: Digitus
Saadavus: 8
155 Mbps BiDi WDM SFP Module, Up to 20km, Singlemode, LC Simplex Connector 100Base-BX, Tx1310nm/R..
29.46 €
Maksudeta: 24.55 €
Click to view Facebook tab