Andmesidevõrgud

A-Kaabel OÜ omab rohkem, kui 20. aasta pikkust andmesidevõrkude projekteerimise, paigaldamise ja hooldamise kogemust. Paljud tänapäeval nn. 'heaks tavaks' saanud arvutivõrkude kaabelduse paigaldusmeetodid on just A-Kaabel OÜ-s omal ajal juurutatud ja kasutusele võetud metoodikad. Meie pikaajaline kogemus ning laialdased teadmised andmsidevaldkonnas võimaldab meil pakkuda kliendi vajadustest lähtuvaid  andmesidevõrkude lahendusi nii kortermajadele, ärimajadele, kui ka eramajadele.

Lisaks andmesidemaerjalide müügile ning  paigaldusele pakume  ka andmesidevõrkude projekteerimise  ja hooldamise teenust. Teostame kogu töö oma jõududega, alates ettevalmistustöödest kuni ehituseni, seega oleme võimelised pakkuma oma klientidele mugavat võtmed kätte teenust.

LAN sisevõrkude  valdkonnas ehitame CAT, fiiberoptika, WIFI ja multimeedia võrke, teostame ka sisevõrkude kaardistamist ning probleemide tuvastamist. WAN välivõrkude valdkonnas ehitame fiiberoptika  ja  andmesidevõrke, teostame kaardistamist ning probleemide tuvastamist.

Olles ühe Eesti turul üks esimesi andmesidevõrkudega seonduvaid teenuseid pakkuv firma, suudab A-Kaabel pakkuda oma klientidele töökindlust ning usaldusväärsust. Kõik meie poolt kasutatavad kaablid vastavad standardites sätestatud ohutusnõuetele.

Selleks, et pakkuda oma klientidele usaldusväärsust, töökindlust ja garantiid, teeme koostööd maailma ühe suurima andmesidematerjalide tootja Tyco Electronics Inc.-ga. Meiepoolt paigaldatud süsteemidele on võimalik saada 25 aastane garantii, mille tagab Teile lisaks A-Kaabel OÜ-le ka Tyco Electronics.

Oleme olnud pikaajalised AS Eesti Telekomi partnerid ning samuti teinud koostööd Elisa Eesti AS, Televõrgu AS, Ericsson AS ning Linxtelekom Estonia OÜ-ga.

 

Click to view Facebook tab