Tõstetud põrand

Meie tegevusalade hulka kuulub ka tõstetud põrandate müük ning paigaldus. Tänu oma pandlikkusele on tõstetud põrandad peamiselt kasutatud mugavate töökeskkondade loomisel, kus kaabelsüsteemid on lihtsasti kättesaadavad ning hallatavad.

Tõstetud põrandat saab ideaalselt rakendada  eramutes, avalikes ehitistes nagu kaubanduskeskused või ärihooned ning spetsiifilistes tehnoruumides – serveriruumid, alajaamad jne . Just seetõttu vastavad kõik meie poolt paigaldatavad põrandad tehnilistele  nõudmistele – tulepüsivus, mürasummutus, antistaatika, kandevõime, soojuse- ja jahutuse juhtimine.

Meie poolt pakutavaid tõstetud põrandaid on võimalik saada erinevate kõrgustega alates 4 cm kuni kõrguseni 2 meetrit. Materjalide valikul lähtume ennekõike kliendi soovidest, sellepärast on valikus näiteks puit, klaas, naturaalne kivi, betoon,  metall jpm. Viimistluse valikul tuleb kasutada lennukat mõtlemist, sest siinkohal on veelgi rohkem variante.

Oleme omandanud kogemusi tõstetud põrandate paigaldamisel mitmete suurte projektide raames. Selleks, et klient saaks parima võimaliku lahenduse, teostame lisaks projekteerimisele ning paigaldusele ka nõustamist ning testimist. Nõustamise käigus tuvastame ruumi eripärasused, et viia kokku sobiv põrandatüüp sobiva ruumiga. Testimisel tehakse kindlaks kas tehtud töö vastab standarditele ning tagab põranda pikaealisuse.

Selleks, et pakkuda oma klientidele parimat kvaliteeti on A-Kaabel oma koostööpartneriks valinud tuntud ning tunnustatud tõstetud põrandate tootja NESITE , kes on tuntud oma kvaliteetsete ja innovaatiliste toodete poolest maailmas ja ka Eestis.

Täpsusta valikut

Click to view Facebook tab