Nesite Tõstetud põranda tutvustus

 

 

Tõstetud põranda süsteem Nesite®:

Pidev tehnoloogiline areng muudab Nesite tõstetud põranda süsteemi sobivaks erinevate ruumide jaoks, mis annab võimaluse luua kiirelt ja mugavalt töökeskkondi. Tänu erinevatele paneelidele, kattematerjalidele ja karkassidele on tõstetud põrand Nesite piisavalt paindlik süsteem ja  tagab disaineritele fantaasiavabaduse. Kõik tooted on valmistatud rangete tehniliste standardite põhjal ja omavad sertifikaate.

Olulised tehnilised parameetrid:
• tulepüsivus ja -reaktsioon
• mehhaanilised omadused > punkt- ja jaotatud koormused
• elektrilised omadused > antistaatiline / elektrit juhtiv
• akustilised omadused
• vibratsiooni taluvus
 

Tõstetud põranda paneelid:

Tänu kogemustele ja teadmistele suudab Nesite pakkuda kõrgetasemelisi lahendusi ja parimat kvaliteeti paneelide, kattematerjali ja konstruktsiooni osas. Vastavalt akustilistele ja struktuursetele vajadustele saame pakkuda nii odavamaid (näiteks puitlaastplaat) kui ka kallimaid lahendusi (näiteks marmor, graniit, klaas). Samuti on meil väga lai kattematerjalide valik – PVC, linoleum, kumm ja vaip.

Nesite kattematerjalid on väljatöötatud koos erinevate tootjatega, kelle tooted on hoolikalt välja valitud vastavalt esteetilistele ja tehnilistele tingimustele. Tänu alumiiniumist- või terasest karkassile on võimalik paigaldada paneele väga erinevatele tasapindadele. Erilised materjalid nagu klaas või teras, eraldi või kombineerituna, on Nesite tooteportfellis kui standardlahendused.

 
Kandestruktuur:
 
Nesite tõstetud põranda konstruktsioone on lausa kuut erinevat liiki. Kõik on patenteeritud ja toodetud Nesite enda poolt. Alustades lihtsast, mitmeotstarbelisest lahendusest kuni kõige keerulisemate lahendusteni välja. Kandekonstruktsioonid võivad erineda nii kandevõime, kõrguse kui tehniliste nüansside poolest.
 
Lisad:
 
Nesite pakub mitmekülgset valikut tõstetud põranda tarvikutele - alates põrandaalustest vaheseintest ning lõpetades kaldteede ja treppidega. Lisad on projekteeritud selleks, et oleks võimalik pakkuda klientidele täislahendust kõige professionaalsemal viisil. Luugid, restid, perforeeritud metallpaneelid lihtsustavad muude infrastruktuuride kasutamist.
 
Hooldus / Paigaldus:
Üks kõige olulisemaid aspekte ning eeliseid Nesite tõstetud põranda juures on pakutavate teenuste hulk, et optimeerida süsteemi ennast. Alates projekteerimisest kuni müügijärgse teeninduseni on iga samm läbi mõeldud, et tagada klientidele midagi enamat kui lihtsalt toodete müüki.
 
LAE KATALOOG SIIT ALLA:

Click to view Facebook tab