Zipato tutvustus

ZIPATO SÜSTEEMI KESKMEKS ON ZIPABOX
Turu kõige innovatiivsem koduautomaatikaseade.

Zipabox on uue põlvkonna kontroller, mis võimaldab hallata enamuse Teie koduelektroonikast. Zipabox kasutab lihtsaid ja usaldusväärseid madala võimsusega raadiolaineid (Z-wave ja Zigbee), mis levivad kergelt läbi seinte, põrandate ja tubade. Kuid see võimaldab seadmeid ühendada ka läbi olemasolevate elektriliinide või andmeside juhtmete. Tänu Zipabox'i laialdastele võimalustele saate hallata oma kodus iga elektroonikaseadet, sealhulgas kodumasinaid, aknakatteid, termostaate ja valgusteid. Funktsionaalsuse laiendamine lisamoodulite abil annab Zipabox'ile lõputud uuendusvõimalused. Lisamoodulid on ühendatud moodulite külgedel olevate laiendusportide kaudu. Zipato funktsionaalsust suurendavad juba turul olevad lisamoodulid (nt. turvamoodul, z-wave moodul, energiamoodul jne.) Tutvu toodetega siin.

TOITEPLOKK VARUNDUSFUNKTSIOON   ZIPABOX ZIGBEE MOODUL KNX MOODUL

  * Toiteplokk DIN-liistule
  * 4-faasiline võimsusmõõtur
  * Akutoide (24 h)
  * USB pesa 3G netipulga toeks
  * RS232/485 liides
  * Šokiandur

  * Juhtmega ühendus
  * Z-wave sisemoodul
  * Põhisüsteemi kontroller

  * Zigbee sisemoodul
  * Koduautomaatika tugi

  * KNX sisemoodul
  * ETS paigaldustugi

ZIPATO TOETAB ENAMLEVINUD PROTOKOLLE

Kui internetiühendus on katkendlik, töötab Zipaboks ühenduseta, võimaldades lokaalset jälgimist ning automatiseerimis- ja seadistamisvõimalusi.

Nii toimib see kindlalt ka siis, kui esinevad probleemid ühendumisega välisvõrku.

Zipato toetab enamlevinud kodulahendusi ja koduautomaatika süsteeme nii tänapäeval kui ka tulevikus (nt ZigBee, ZWave, KNX, Insteon), tehes Zipato ülimalt paindlikuks. Zipato võrguga saab ühendada sadu erinevaid turul olevaid automatiseerimisseadmeid.


 

ZIPABOX ÜHENDAB KÕIK

Zipato on erinevate nutiseadmete süsteem, mis on ühendatud Zipaboksiga. See on tipptasemel automatiseerimise jaam, mida saab 24/7 hallata Zipato jälgimis- ja automatiseerimispilvest.

 

JÄLGIGE OMA KODU IGALT POOLT IGAL AJAL

Lihtsaim viis oma kodu jälgida

Saate kerge vaevaga jälgida oma kodu ükskõik millisest paigast – olles teel, kontoris või rannas. Zipato veeb annab teile enneolematu juurdepääsu kodule – seda teie isikliku juhtimiskeskuse, nutitelefoni või interaktiivse puuteekraani kaudu.

KODU SEADISTAMINE ZIPATOGA ON LÕBUS JA LIHTNE

Zipato pakub võrguteenust, mis lubab oma Zipaboksi seadistada ka ilma igasuguse programmeerimiskogemuseta inimesel. Disainitud mõeldes kliendile, kel puudub programmeerimiskogemus, pakub pusle-tüüpi mänguväljak võimalust tirida ja tõmmata eelnevalt loodud tükkidega erinevate seadmete ikoone ning ühendada neid kuju ja värvi järgi. See on lõbus ja lihtne viis organiseerida teie Zipato olulisemaid funktsioone.

 

INTERAKTIIVNE JÄLGIMINE JA TEAVITAMINE

Interaktiivne jälgimine pakub mitmetasandilist turvalisust ja mugavust. Te saate oma süsteemi seadistada nii, et see saadaks teie mobiiltelefonile tekstsõnumi iga kord, kui häire vallandub.
Zipatoga saate kaugreguleerida ja automatiseerida valgustust, kütet, õhukonditsioneeri, aknakatteid, kodumasinaid, kardinaid, õhuniiskust, kodukinosüsteemi – peaaegu  kõike teie kodus. Saate lihtsalt automatiseerida oma kodu, säästes energiat ja nautides suuremat mugavust.

Lisaks sellele teavitatakse teid sellisel tasandil jälgimise puhul iga kord, kui Zipaboks ei saa ühendust jälgimiskeskusega (näiteks kui keegi murrab sisse ja lõhub teie häiresüsteemi).

Click to view Facebook tab