Video- ja Helitehnika

Lisaks kõigele muule on A-Kaabel aktiivne ka heli- ja videotehnika valdkonnas. Pakume oma klientidele helikujundust, heli- ning videolahendusi. Meie tootevalikust leiavad omale vajalikud seadmed nii kodukasutajad kui ka suurte kontsertsaalide omanikud. Tänu laialdasele tootevalikule suudab A-Kaabel pakkuda midagi nii ettevõtetele, haridus- ja kultuuriasutustele , kui ka eraklientidele.

Helikujunduse valdkonnas teostame vastavalt kliendi visioonile heliisolatsiooni ja -barjääri välja ehitamisel, kasutame selleks tooteid kivivillast kuni liim-vildini. Heli- ja videolahenduste välja töötamisel pakume lisaks oma teadmistele ning kogemustele ka kõrgekvaliteedilisi, kaasaaegseid tooteid. Tänu meie laiale tootevalikule suudame klientidele pakkuda paindlike lahendusi, mis vastavad just nende individuaalsetele soovidele ning vajadustele.

Meie jaoks on oluline, et klient leiaks endale meie tootevalikust parima võimaliku lahenduse. Selle  saavutamiseks pakume konsultatsiooni, kus arutame, kuidas parendada heli- ning videovõimalusi olemasolevates ruumides ning millised on uuemad tehnikatrendid ja uudised selles vallas.

Esindame turul pikaajaliselt tegutsenud, tuntuid brände nagunäiteks Pioneer, Yamaha, Samsung  kui ka uusi tulijaid, nagu näiteks Revolutionacoustics, Figarosound ja SoundTube. Kuna audio- ja video on tänapäeval tihedalt seotud IT’ga siis saame abiks olla ka nende lahenduste pakkumisel ja pakume teile Lenovo, Fujitsu, DELL’i ja muude tootjate tooteid.

Click to view Facebook tab