A-Kaabel


 

Andmesidevõrgud

Andmeside - h=150px

Andmesidevõrgud

A-Kaabel OÜ omab enam, kui 20. aasta pikkust andmesidevõrkude projekteerimise, paigaldamise ja hooldamise kogemust. Paljud tänapäeval nn. ‘heaks tavaks’ saanud arvutivõrkude kaabelduse paigaldusmeetodid on just A-Kaabel OÜ-s omal ajal juurutatud ja kasutusele võetud metoodikad. Meie pikaajaline kogemus ning laialdased teadmised andmesidevaldkonnas võimaldavad meil pakkuda kliendi vajadustest lähtuvaid andmesidevõrkude lahendusi nii korter-, äri-, kui ka eramajadele.
Teostame kogu töö oma jõududega, alates ettevalmistustöödest kuni ehituseni, mis võimaldab pakkuda oma klientidele mugavat “võtmed kätte” teenust. Ehitame nii sise- (LAN) kui välisvõrke (WAN), nii valgus- kui vaskkaabli baasil. Lisaks teostame sisevõrkude kaardistamist, probleemide tuvastamist (audit), Wi-Fi ja multimeedia võrkude väljaehitust. Meie paigaldatud kaabeldussüsteemidele on võimalik taotleda 25.-aastast süsteemitoimivusgarantiid. Oleme olnud pikaajalised Telia Eesti AS partnerid ning teinud koostööd paljude Eesti juhtivate operaatorfirmadega : Elisa Eesti AS, Tele2 Eesti AS, CITIC Telecom CPC (Linxtelekom Estonia OÜ), Ericsson Eesti AS jpt.

Andmesidevõrgud
EKG joonena

REFERENTSID

Andmesidevõrgud
Telia Eesti AS on ettevõttele Telia Company AB kuuluv telekommunikatsioonifirma, üks suuremaid telekommunikatsioonifirmasid Baltimaades.
A-Kaabel OÜ aitab välja ehitada Telia valguskaablivõrku.

AndmesidevõrgudAS Kunda Nordic Tsement on 147aastase ajalooga ettevõte, mis kuulub praegu rahvusvahelise kontserni HeidelbergCement Group koosseisu, kus töötab ligikaudu 62 000 inimest 60 erinevas riigis.
A-Kaabel OÜ üks kõige kauaaegsemaid kliente. Meie oleme välja ehitanud kompleksi hoonetevahelise valguskaablivõrgu; unikaalse jälgmissüsteemi, mis teavitab materjalide süttimisohust; kaalude- ning videovalvesüsteemi.

Andmesidevõrgud

Nordea ja DNB pankade ühinemisel moodustunud pank.
A-Kaabel OÜ on välja ehitanud enamuse antud pangakontorite andmesidevõrkudest.

Andmesidevõrgud

25 000 m² kogupinnaga kaasaegne ärihoone Sõpruse pst. ääres.
A-Kaabel OÜ on välja ehitanud kogu andmesidevõrgu.

AndmesidevõrgudAS Estonian Cell on Kundas asuv haavapuitmassi tehas, mis alustas tootmist 2006. aasta aprillis. Täiesti uue tehase rajamisinvesteeringu maht oli 153 miljonit eurot ja oli seeläbi suuruselt teine välisinvesteering Eesti tööstusesse. A-Kaabel OÜ ehitas välja nii hoonetevahelise valguskaablivõrgu kui ka hoonetesisese keerdpaarkaabeldusel baseeruva kohtvõrgu.

EKG joonena
Inimesed

Projektijuht

IVER TOHV

TELEFON

+372 51 26 180

E-POST

iver.tohv@akaabel.ee

Projektijuht Tallinnas

Inimesed

Projektijuht

Priit võlli

TELEFON

+372 555 62 092​

E-POST

priit.volli@akaabel.ee

Projektijuhid Tartus

Inimesed

Projektijuht

Veiko Vaht

TELEFON

+372 51 56 429

E-POST

veiko.vaht@akaabel.ee