experience-img
experience-img
MEIST

Kogemus aastast 1992

Pakume jätkusuutlikuid ja tulevikukindlaid tehnosüsteemide terviklahendusi.

Meie klientideks on võrguoperaatorid, finants- ja riigiasutused, tootmisettevõtted ja ehituse peatöövõtjad. Koostööpartnerite hulka kuuluvad mitmed Eestis ja Skandinaavias tuntud ettevõtted.

Meie tööks on rajada side- ja elektritaristuid, ehitada hoonetes tugev- ja nõrkvoolusüsteeme. Pakume alternatiivseid varutoiteallikaid telekomi ja äriettevõtetele.

Oleme tuntud kaubamärkide Vertiv, Rittal, Delta esindajad ja hoolduspartnerid.

Peame oluliseks pakkuda oma klientidele terviklikke, toimivaid ja tulevikukindlaid lahendusi, mis tagavad tellijale jätkusuutliku ja kasutajasõbraliku tehnilise süsteemi.

MEIE
TEENUSED
us-services-tab-img

Oleme spetsialiseerunud fiiberoptiliste kaablite paigaldusele, pakkudes kiireid ja usaldusväärseid lahendusi kiirete andmeedastusvõrkude loomiseks. Pakume laia valikut kaablite paigaldamise teenuseid, olgu selleks siis kaablitrasside rajamine, kaablite vedamine maa all või õhus, ning kaablite ühendamine ja testimine. Tööde järgselt teostusmõõdistused ja kasutusteatiste vormistamine. Paigaldusele kuni 10 aastane garantii.

us-services-tab-img

Pakume täisteenust keskpinge elektrisüsteemide paigaldamiseks, alates kavandamisest ja projekteerimisest kuni seadmete tarnimise ja paigaldamiseni. Teostame alajaamade paigaldust, kaablite paigaldust avatud ja kinnisel meetodil. Teostatud töödele teostusmõõdistused ja kasutusteatiste vormistamine.

us-services-tab-img

Projekteerime, paigaldame ja hooldame tugevvoolu süsteeme, tagades ettevõtte varustatuse elektriga vastavalt kõrgeimatele ohutusstandarditele ja nõuetele. Loome ja paigaldame nõrkvoolu süsteeme, sealhulgas interneti-, telefoni- ja arvutivõrgud, turvasüsteemid, video ja helisüsteemid, tagades tänapäevase kasutus mugavuse. Lisaks paigaldustöödele pakume regulaarset hooldust ja kiiret reageerimist tekkinud probleemidele, tagades teie süsteemide pideva töökindluse ja turvalisuse.

us-services-tab-img

Projekteerime, ehitame ja hooldame serveriruume (andmehoidlad/datacenter) alates 2006 aastast. Kaasates projektidesse kogenud oma ala spetsialiste saame lubada parima võimaliku lahenduse just teie vajadustest lähtuvalt. Serveriruumide planeerimisel arvestame võimalike riskidega, otsime parima lahenduse ökonoomseks ruumi kasutuseks ja hilisemaks ruumi kaasajastamiseks. Suurt tähelepanu pöörame omanikukulu (TKO) vähendamisele ja energia säästlikusele.

us-services-tab-img

Pakume professionaalset paigaldusteenust, tagades tõstetud põrandate korrektse ja ohutu ehituse vastavalt kehtivatele standarditele ja nõuetele. Tõstetud põrandad leiavad kasutust kaubanduskeskustes, ärihoonetes, serveriruumides, messikeskustes, jne. Eestis reeglina paigaldatakse spetsiifilistes tehnoruumides – serveriruumides, alajaamades jne.

us-services-tab-img

Varutoiteallikad on süsteemid, mis tagavad elektrivarustuse jätkumise juhul, kui tavapärane toiteallikas on katkenud. Need on olulised mitmesugustes olukordades, kus pidev elektrivarustus on eluliselt tähtis. A-Kaabel esindab Eestis Vertiv ja Delta UPS seadmeid, 48V toitealaldeid, energia salvesteid. Projekteerine, paigaldame ja hooldame. Teostame 24/7 järelvalvet ja monitooringut kliendi tugisüsteemidele.

ÜHENDUSES PEITUB JÕUD ÜHENDUSES PEITUB JÕUD ÜHENDUSES PEITUB JÕUD ÜHENDUSES PEITUB JÕUD

ÜHENDUSES PEITUB JÕUD ÜHENDUSES PEITUB JÕUD ÜHENDUSES PEITUB JÕUD ÜHENDUSES PEITUB JÕUD

Usaldusväärsus

Jätkusuutlikud partnersuhted. Toimiv talitluspidevus ja taasteplaanid annavad klientidele kindlustunde koostööks.

Professionaalsus

Otsekontaktid tootjatega, osalemine liitude ja seltside töös ning pidev eneseareng annab võimaluse olla kursis maailmas toimuvaga ja pakkuda klientidele uuenduslikke lahendusi.

Ausus

Klientidega koostöös leiame parima võimaliku lahenduse. Tänased õiged otsused garanteerivad tulevikus parimad võimalused kulude kokkuhoiuks.

UUDISED /
SÜNDMUSED
MEIE KLIENDID JA PARTNERID

Klientide ja koostööpartnerite hulka kuuluvad mitmed Eestis ja Skandinaavias tuntud ettevõtted, kelle seas on nii finants- ja riigiasutusi, IT- ja tootmisettevõtteid ning kõik Eestis tegutsevad võrguoperaatorid.

our-partner-img
our-partner-img
our-partner-img
our-partner-img
our-partner-img
our-partner-img
our-partner-img
our-partner-img
our-partner-img
our-partner-img
our-partner-img
our-partner-img
our-partner-img
come-to-work-img
TÖÖPAKKUMISED

TULE TÖÖLE!

Ootame pidevalt oma meeskonda harituid ja aktiivseid inimesi, erinevatele ametikohtadele. Tule räägi, millega saaksid meile kasulik olla ning teeme selle koostöös teoks!