A-Kaabel


 

Reservtoide

RESERVTOIDE

Reservtoide

Reservtoite lahendustena pakume lisaks seadmete müügile ka erinevaid projektlahendusi, paigaldust ja hooldusteenuseid. Parima lahenduse leidmiseks pakume konsultatsiooni, mille käigus selgitame välja konkreetse töö täpsed vajadused ja tööd mõjutavad tegurid.

EKG joonena

REFERENTSID

ReservtoideAS Kunda Nordic Tsement on 147aastase ajalooga ettevõte, mis kuulub praegu rahvusvahelise kontserni HeidelbergCement Group koosseisu, kus töötab ligikaudu 62 000 inimest 60 erinevas riigis.
A-Kaabel OÜ üks kõige kauaaegsemaid kliente. Meie oleme välja ehitanud kompleksi hoonetevahelise valguskaablivõrgu; unikaalse jälgmissüsteemi, mis teavitab materjalide süttimisohust; kaalude- ning videovalvesüsteemi.

Reservtoide
Nordea ja DNB pankade ühinemisel moodustunud pank.
A-Kaabel OÜ on välja ehitanud enamuse antud pangakontorite andmesidevõrkudest.

Reservtoide

25 000 m² kogupinnaga kaasaegne ärihoone Sõpruse pst. ääres.
A-Kaabel OÜ on välja ehitanud kogu andmesidevõrgu.

ReservtoideAS Estonian Cell on Kundas asuv haavapuitmassi tehas, mis alustas tootmist 2006. aasta aprillis. Täiesti uue tehase rajamisinvesteeringu maht oli 153 miljonit eurot ja oli seeläbi suuruselt teine välisinvesteering Eesti tööstusesse. A-Kaabel OÜ ehitas välja nii hoonetevahelise valguskaablivõrgu kui ka hoonetesisese keerdpaarkaabeldusel baseeruva kohtvõrgu.

EKG joonena
Reservtoide

VASTUTAV SPETSIALIST

MARGUS SINISAAR

TELEFON

+372 555 62 072

E-POST

margus.sinisaar@akaabel.ee