A-Kaabel


 

Serveriruumid

Serveriruumid - h=150px

SERVERIRUUMID

Serveriruumid

A-Kaabel OÜ omab üle 15. aastast kogemust serveriruumide projekteerimisel, ehitusel ja hooldamisel. Meiepoolt pakutav lahendus tagab töökindluse ja kvaliteedi erinevate taristute ja süsteemide integreerimisel. Meie poolt ehitatavad serveriruumid on mõeldud nii suurtele kui ka väikestele ettevõttele, kelle jaoks on oluline, et sõltumata välistest tingimustest töötavad andmesidesüsteemid tõrkumata ning info on pidevalt kättesaadav.

Meiepoolt pakutavate teenuste hulka kuuluvad:
– Andmekaitseruumid / serveriruumid / turvaruumid
– Seadmekapid
– Jahutus
– Sooja taaskasutus
– Monitooring/automaatika
– Alternatiivsed toiteallikad (generaatorid, UPSid jne.)
– Elektritööd
– Andmesidetööd (vask ja fiiberoptika)
– Valve ja läbipääs
– Tulekustutus
– Tõstetud põrandad

Ehitades serveriruume, juhindume töökindlusest ning ökonoomsusest. Andmeruumi planeerides pöörame tähelepanu kliendi tänastele vajadustele, homsetele võimalustele, riskidele, ehituse maksumusele ja kindlasti hilisemale halduskulule.

Serveriruumi juures on äärmiselt oluline, et iga detail töötaks koos ning selle tagamiseks kasutab A-Kaabel peamiselt Rittal Gmbh Rimatrix5 tooterühma tooteid.

EKG joonena

REFERENTSID

Serveriruumid
1919. aastal asutatud ja 1990. aastal omariiklusaegse (1918–1940) keskpanga õigusjärglasena taastatud Eesti Pank kuulub maailma veerandsaja vanima keskpanga hulka.
A-Kaabel OÜ on ehitanud Eesti Panka mitu (turva)serveriruumi.

Serveriruumid


Eesti Rahvusraamatukogu on Eesti info-, teadus-, arendus- ja kultuuriasutus, mis on eri nimede all ja eri funktsioonides tegutsenud alates 1918. aastast.
A-Kaabel OÜ on projekteerinud ja ehitanud RR serveriruumi.

ServeriruumidLevira AS on üks suuremaid sõltumatute telekanalite väljastuskeskusi Põhja-Euroopas, mille kaudu jõuab vaatajateni enamik Eestis levivaid teleprogramme. Levira serverkeskus hõlmab ca 1000 m² Tallinna Teletorni keldrikorrusel, kuhu A-Kaabel OÜ on projekteerinud ja ehitanud mitu andmekeskuse moodulit.

ServeriruumidEesti Haigekassa korraldab riiklikku ravikindlustust.
A-Kaabel OÜ projekteeris ja ehitas Eesti Haigekassa serveriruumi.

EKG joonena
Inimesed

VASTUTAV SPETSIALIST

ANTS REHE

TELEFON

+372 50 24 990

E-POST

ants.rehe@akaabel.ee