A-Kaabel


 

Tark Maja

Tark Maja - h=150px

TARK MAJA

A-Kaabli tootevalikus on uue põlvkonna koduautomaatika lahendus, mis võimaldab hallata enamuse Teie koduelektroonikast (s.h. kodumasinaid, aknakatteid, termostaate ja valgusteid). Süsteemi innovatiivsus peitub tema pandlikkuses – seda on võimalik kohandada vastavalt iga kliendi individuaalsetele soovidele ning vajadustele. Meie poolt pakutav targa maja lahendus on eelkõige suunatud era- ning kortermajadele, kuid on sobilik ka väikese büroopinnaga ettevõtetele.

Tark Maja

Tänapäeval on äärmiselt oluline realiseerida nii taastuvenergia kui ka taastuvate materjalide kogupotentsiaali. Seda just seetõttu, et tänased hooned peavad olema kasutatavad ja konkurentsivõimelised ka homses maailmas. Koduautomaatika aitab maksimaalselt ära kasutada hoone efektiivsust nii energiatarbes, kui ka seal elavate või töötavate inimeste tegemistes. Koduautomaatika kasutamine vähendab hoone energiavajadust, seeläbi suurendades säästlikust ning mugavdades elukeskkonda, süsteemi haldamine lihtne ja paindlik.
Koduautomaatikas kasutatav kontroller kasutab seadmetega suhtlemisel madala võimsusega raadiolaineid (Z-wave ja Zigbee), mis levivad kergelt läbi seinte, põrandate ja tubade. Funktsionaalsuse laiendamine lisamoodulite, turva, zigbee, energia, P1, KNX jpt, abil annab kontrollerile lõputud uuendus-võimalused.
Lisaks sellele, on võimalik juhtmevaba lahendust lihtsasti võimalik ühendada ka läbi olemasolevate elektriliinide või andmesidejuhtmete. Samuti on süsteemi võimalik integreerida sadade turul olevate automatiseerimisseadmetega.

EKG joonena
Inimesed

Täpsem info

Ants rehe

TELEFON

+372 50 24 990

E-POST