A-Kaabel


 

Zipato energiamajandus

Zipato energiamajandus

Energiamajandus

Zipato energiamajandus

Zipato abil näete täpselt, kuhu teie energia kulub, lisaks annab see jõudu raiskamine lõpetada.
Meie intelligentne kontrollitehnoloogia võimaldab teil jälgida ja vähendada koduste nutiseadmete energiatarbimist, säilitada ressursse ja säästa raha – seda kõike mugavusi ohverdamata.

Zipato energiamajandus
Zipato energiamajandus
Zipato energiamajandus
Zipato energiamajandus
Zipato energiamajandus
Zipato energiamajandus

ENERGIAKASUTUSE JÄRELVALVE

Zipato energiamajandus
Zipato energiamajandus

Zipato võimaldab teil internetis või mobiilelefonis kohe näha, kui palju elektrit teie kodus kokku või iga seadme peale eraldi kulub.
Vaadates oma kodu energiakulu, on üllatav, kui palju läheb raisku siis, kui mõned seadmed ei ole korralikult välja lülitatud. Teadmine, kui palju kasutatakse või raisatakse teie kodus elektrit, aitab säästa nii energiat kui ka raha. Uuring näitab, et Zipato kasutajad säästavad igakuiselt kuni 20% rohkem energiat.

Zipato energiamajandus

JÄLGIGE JA HALLAKE

Zipato energiamajandus

Nutitelefoniga on võimalik eemalt hallata kogu koduelektroonikat, et vältida ebavajalikku energiatarbimist.

Analüüsige ja võrrelge
Zipato varustab teid detailsete ja pikaajaliste energiatarbimist puudutavate aruannete ning statistikaga, mida saate seejärel analüüsida ja isegi oma piirkonna keskmisega võrrelda.

Kui lahkute kodust
Zipato näitab täpselt, kui palju elektrit tarbite isegi siis, kui te kodus ei ole. See saab teid teavitada, kui kulu on üle keskmise, ning teleri ooterežiimile jätmise asemel selle automaatselt välja lülitada.

Kuluennustus
Zipato näitab, kui palju läheb teie elektritarbimine igapäevaselt ja -kuiselt maksma juhul, kui te midagi ei muuda.

Kui lähete magama
Kas teate, kui palju raha kulutate magades? See hoiatab teid, kui see on üle öise keskmise. Te saate säästa, kui lülitate ühe või teise seadme välja, magades ei vaja te neid niikuinii.

Reaalajas teated
Zipato õpib kiiresti ära, milline on teie keskmine energiakulu erinevatel ajaperioodidel, ja kui see on äkitselt tavalisest kõrgem, saate sõnumi, et midagi on sisse ununenud, näiteks põleb tuli või jäi mõni seade ooterežiimile.
Zipato energiamajandus

ZIPATO NUTIKAS TERMOSTAAT

Zipato energiamajandus

Zipato aitab säästa energiat, säilitades ideaalsed kliimatingimused teie kodus.

Täiuslik termostaat on nähtamatu. Seinal ei tohiks rippuda mingit erilist seadet. See peaks olema lihtsalt kohandatav, et hoida automaatselt sobivat keskkonda ja säästa samal ajal võimalikult palju energiat.
Multiroom.
Temperatuuri saab igas toas eraldi reguleerida vaid nutitelefoniga mängides. Zipato abil saab kohandada iga ühendust eraldi, nii on näiteks võimalik lülitada radiaator välja elutoas ja jätta see sisse lastetoas. Zipato võib seda teha ka automaatselt, kui lastetuba on mõnda aega tühi olnud.
Kaugjuhtimine.
Kui tihti soovivad inimesed koju jõudes, et keegi oleks enne nende saabumist kütte sisse lülitanud? Zipato saab seda teha. Sellega saate reguleerida oma kütte- ja jahutussüsteemi nutitelefoni kaudu igast maailma otsast.
Ajastaja.
Zipato ajastamine nii, et see aktiveeriks kütte või jahutuse automaatselt, on äärmiselt lihtne ja aimatav. Seda saab teha interneti veebibrauseris, kasutades hiirt ja klaviatuuri. Seal saab kohandada erinevaid temperatuurirežiime (nt Mugav, Säästlik, Uni) ja need hiljem ühe nupuvajutusega aktiveerida.

Zipato energiamajandus