A-Kaabel


 

Zipato mugavus

Zipato mugavus

Mugavus

Zipato mugavus

Täielik mugavus teile ja kogu perele!

Zipatoga saate kaugreguleerida ja automatiseerida valgustust, kütet, õhukonditsioneeri, aknakatteid, kodumasinaid, kardinaid, õhuniiskust, kodukinosüsteemi – peaaegu  kõike teie kodus. Saate oma kodu lihtsalt automatiseerida, säästes energiat ja nautides suuremat mugavust.

Zipato mugavus
Zipato mugavus

ZIPATO PÕHIMÕTTED

Ühendage kõik

Zipato ühendab ja lihtsustab kogu tehnoloogia teie kodus, võimaldades seeläbi ülimalt mugavat elustiili. Tänu sellele ei pea te kõndima toast tuppa, et tõmmata ette kardinaid, reguleerida valgustust, temperatuuri või heli- ja videotehnikat.

Täielik kontroll igal pool igal ajal

Olgu see lihtsasti kasutatava värvilise puutepaneeli, interneti, mobiiltelefoni või manuaalse seadistamise kaudu, täielik kontroll on alati teie käeulatuses, kus te ka ei oleks.

Lihtne programmeerimine

Automatiseerige oma kodus kõik, mida soovite, kasutades meie lõbusat ja lihtsat veebipõhist automatiseerijat. Määrake seal endale sobivad süsteemid, ajakava, tingimused ja lõbutsege intuitiivse puslemänguga oma ekraanil!

Zipato mugavus

Režiimid

Zipato mugavus
Zipato mugavus

Reguleerige kõike oma kodus vaid ühe nupuvajutusega.

Kombineerige erinevad käsud ühe nupuvajutuse alla, et luua meelepärane atmosfäär ühe nupuvajutusega. Näiteks „Tere tulemast“ režiimiga saate luua õige õhkkonna õhtuse valgustuse, põrandakütte, muusika ja aknakatete sobivaks reguleerimisega. Ühendage see režiim valikuga „Alarmi väljalülitamine“ ajavahemikuks 17-21 ja te ei pea koju jõudes tegema ainsatki nupuvajutust.

Kasutage täiustatud ajastajat, mis mõtleb ja tegutseb teie eest.

Kõiki käske saab hõlpsasti programmeerida taimerifunktsiooni abil. Te saate otsustada, millal mingi funktsioon aktiveerub. „Õhtuse valgustuse“ režiimi aktiveerimisega võib lasta alla rulood, reguleerida põrandakütet ning lülitada sisse aia- ja sissekäiguvalgustuse. Koduomanik saab reguleerida taimerit nii, et see aktiveeruks talvel kell 16.30 ja suvel kell 19.00. Samuti saate taimeri seadistada vastavalt päikeseloojangule, nii et taimer jälgiks aastaaegu automaatselt.

VALGUSTUSE REGULEERIMINE

Zipato mugavus

Lihtne viis säästa energiat ja luua sobiv atmosfäär igas toas.

Kogege vabakäevalgustust, kui astute pimedasse koridori:
liikumisandurid saavad valgust kõndimise peale sisse ja välja lülitada.
Lülitage kogu maja funktsioonid välja ühe nupuvajutusega „Head ööd“ režiimile:
mõned tuled saab täiesti välja lülitada, jättes lastetubade omad hämaralt põlema.
Programmeerige tuled automaatselt kustuma, kui tuba on teatud aja tühi olnud.
Seadistage tuled põlema maksimaalselt 80% võimsusega – teie silmad ei märka vahet, aga teie kommunaalarve seevastu küll!

Zipato mugavus
Zipato mugavus

KLIIMA REGULEERIMINE

Zipato mugavus

Lihtsaim viis säästa energiat ja tunda end mugavalt.

Sõltumata sellest, kas kasutate puutepaneeli, internetti või mobiiltelefoni, pakub Zipato teile lihtsaimat ja edasijõudnuimat viisi reguleerida temperatuuri ja niiskust teie kodu igas ruumis.

Zipato mugavus
Zipato mugavus

+ PALJU TEISI LAHEDAID VÕIMALUSI!

Nutikam turvasüsteemi automatiseerimine.
Automatiseerige oma kodu, et hirmutada eemale murdvargaid siis, kui seal kedagi ei ole.

Rulood, aknaluugid, ribi-, vari- ja muud kardinad…
Reguleerige ja ajastage neid eemalt või programmeerige need toimima vastavalt ilmale

Zipato mugavus

Zipatoga on turvalisus ja kodu automatiseerimine integreeritud, jättes nutika kodu mulje. Näiteks võib aias liikumine lülitada sisse õuetule ja lasta hoiatussõnumit väljas asuvast kõlarist. „Puhkuse“ režiimi puhul saab lülitada sisse valgusteid, telerit ja raadiot erinevatel, aga samas sarnastel päevaaegadel, püüdes jäljendada teie igapäevaelu ja jätta muljet, et olete kodus, isegi kui te ei ole.

Zipato mugavus

Reguleerige Zipatoga ruloosid, pergolaid, aknaluuke, ribi- ja varikardinaid ning palju muud. Lisage nende reguleerimise võimalus taimerisse täielikult automatiseeritud lahenduse jaoks. Ajastage taimerid vastavalt päikesetõusule ja -loojangule, et vältida ebavajalikku kuumenemist või jahenemist ja säästa energiat.

Niisutus.
Kõige arenenum niisutaja turul.

Virtuaalne ilmajaam
„Ilm“ teie käeulatuses

Zipato mugavus

Laske Zipatol täielikult korraldada teie aia niiskusvajadust. Niisutuspiirkondade arvu saab reguleerida ja igal niisutuspiirkonnal saavad olla unikaalsed sätted, mis võimaldab teil keskkonnatingimusi arvesse võttes oma aeda üleni hallata.

 

Zipato mugavus

Zipato saab jagada teile ilmainfot hetketemperatuuri, ilmaprognooside, baromeetri näidu, tuule tugevuse, valguse ja päikese kohta. Sellest lähtuvalt saate seadistada ka oma kodused režiimid.