A-Kaabel


 

Zipato ühendused

Zipato ühendused

TÄIELIK KONTROLL TEIE KODU ÜLE IGAL AJAL

Saate kerge vaevaga oma kodu jälgida ükskõik millisest paigast – olles teel, kontoris või rannas.
Zipato teenused on kättesaadavad mitmete kasutajasõbralike liideste kaudu, nagu mobiiltelefonid, veebilehitsejad ja tahvelarvutid.

Zipato ühendused
Zipato ühendused

VEEBILEHITSEJAD

Teie isiklik juhtimiskeskus
Zipato veebi abil olete oma koduga ühenduses täiesti uudsel moel. Turvalise ligipääsu kaudu igast internetiühendusega arvutist saate vaadata reaalajas videot oma kodust, luua kohandatud ajakavasid, reguleerida energia säästmiseks valgusteid ja kütteseadmeid ning palju muud.

Zipato ühendused

Mida te oma portaaliga teha saate
Zipato veebiportaal pakub teile privaatset ja turvalist kodu jälgimise võimalust ning selle turvalisuse haldamist. Samuti on teil võimalik vaadata koduste sündmuste ajalugu, luua e-posti ja tekstsõnumi põhiseid teavitusi ning kohandada süsteemi, lisades valgusteid, kodumasinaid ja muid seadmeid.

Kui olete sisse loginud, kuvatakse avalehel teie Zipaboksi nimi ja tervitussõnum teie nime, kuupäeva, väljalogimislingi ja viimase sisselogimise ajaga.

Zipato ühendused Kas turvapaneel on sisse/välja lülitatud või on vallandunud häire
Zipato ühendused Seadmete üldine staatus ja milline ühenduskanal on kasutuses
Zipato ühendused Teie seadmete hetkestaatus
Zipato ühendused Seadme tegevus, mida võib pidada ebatavaliseks
Zipato ühendused Režiimid, mida saate aktiveerida
Zipato ühendused Mõõtesüsteemide energiakulu

Zipato ühendused

MOBIILTELEFON

Teie nutitelefon muutus just nutikamaks

Zipato mobiililahendusega oma iPhone’is või iPadis teate, mis toimub kodus isegi siis, kui te seal ei ole. Samuti pakub Zipato juhtmevaba mobiiliühendust Blackberry või ükskõik millise teise veebitoega mobiiltelefoni kaudu. Te saate oma häiresüsteemi sisse ja välja lülitada, saada kodust tekst- ja videoteavitusi, vaadata reaalajas videot, reguleerida valgusteid ja kütteseadmeid ning palju muud.
Zipatoga saate lihtsalt jälgida oma koduturvalisust, saada tekst- ja videoteavitusi, lülitada häiresüsteemi sisse ja välja, jälgida uksi, aknaid ja liikumisandureid, vaadata reaalajas turvakaameraid ning reguleerida valgusteid ja temperatuuri mugavuse või energiasäästlikkuse nimel.

Zipato ühendused
Zipato ühendused

TAHVELARVUTI

Zipato ühendused

Olge oma koduga ühenduses
Olgu puutepaneel laual või seinale installeeritud, teie kodu on selle kaudu käeulatuses.

Kodu automatiseerimine
Reguleerige süsteemiga ühendatud kogu kodu valgustust mugavalt ühe nupuvajutusega.  Saage otsekohe teade oma kodu turvaolukorrast.

Kaugturvalisus
Lülitage süsteem sisse või välja ühe nupuvajutusega. Zipato ööpäevaringne sissemurdmiste, tulekahjude ja vingugaasi  jälgimine aitab teil oma kodu kaitsta.

Elustiili juhtimine
Aidake säästa energiat ja raha, reguleerides valgusteid, mis on ühendatud teie süsteemiga. Vaadake turvaliselt reaalajas videoid oma kodu jälgitavatest osadest. Võite isegi vaadata, kes on teie ukse taga ilma tegelikult ukse juurde minemata. Hallake juurdepääsu oma veebipõhisele fotolehele, kasutades puuteekraani digitaalse pildialbumina.
Vaadake hetkeilma, liiklust, spordiülekandeid, uudiseid ja palju muud

Zipato ühendused

Puuteekraani võimalused

Hädaolukord
Saadab kohe Zipato jälgimiskeskusesse häireteate, näidates ära ka hädaolukorra tüübi – arstiabi, tuletõrje või politsei.
Sisse- ja väljalülitamine
Kui süsteem on välja lülitatud, ilmub teie ekraanile „Sisse“ nupp. Süsteemi sisselülitamiseks tuleb vajutada sellele nupule.
Seaded
Kuvab kõik valikud, mida saate kohandada, sealhulgas kellaaja ja ajavööndi, kasutajate lisamise või kustutamise ja neile turvakoodi lisamise, süsteemi helid ja taustapildid.
Kaamerad
Kuvab kõikide aktiivsete kaamerate nimekirja. Valige üks, et vaadata seda reaalajas.
Valgustus
Kontrollib kogu teie Zigbee või Z-wave’i alusel töötavat sise- ja välisvalgustust.
Öörežiim
Pimendab ekraani, kui kustutate tuled.
Kell
Kuvab hetke kellaaja.
Uudised
Kuvab uudiste pealkirjad, pildid ja lühilood slaidiesitlusena.
Fotod
Võimaldab teil kuvada fotosid Yahoo! Flickri kontolt puuteekraanil täisrežiimis.
Liiklus
Pakub kiiret võimalust kontrollida liiklusolukorda teie piirkonnas, kasutades Google Mapsi, et kuvada teie piirkonna kaart reaalaja liiklusinfoga. Siin saate lisada mitmeid asukohti, nagu kontor, lennujaam, kool ja kodu.
Ilm
Kuvab hetkeilma ja viiepäevase ilmaprognoosi. Siin saate lisada ja vaadata erinevaid ilmateateid, sisestades soovitud piirkondade postiindeksid.
Režiimid
Salvestage valgustite ja aknakatete sätted ja aktiveerige need ühe nupuvajutusega, millal iganes soovite.