A-Kaabel


 

Zipato ühilduvus

Zipato ühilduvus

Juhtmevaba võrk – Zigbee ja Z-wave

Vastates ka kõige kõrgematele traadita võrgu standarditele, loob Zipaboks teie kodus usaldusväärse juhtmevaba võrgu.
Zipato ühilduvus Juhtmevaba võrk on ka suurepärane viis andmete edastamiseks. Selle laiendatud ulatus võimaldab andmetel ühest seadmest teise liikuda ning töökindlus on suurem tänu „iseparanemisele“ ehk võimele kasutada alternatiivseid teid, kui mingi seade ei tööta või ühendus katkeb. Nii edastab ja võtab Zipaboks andmeid hõlpsasti vastu ka keerulistes elektromagnetilise häiritusega keskkondades.
Zipato ühilduvus Kõrge väljundvõimsuse tõttu töötab see välistingimustes 400 meetri ja siseruumides 70 meetri ulatuses.

Zipato ühilduvus

Zigbee

Zipato ühilduvus

Zigbee kodu automatiseerimine vastab ülemaailmsele koostalitlusvõimeliste seadmete standardile, pakkudes teile nutika kodu lahendust, mis võimaldab teil reguleerida kodumasinaid, valgustust, keskkonda, energiakasutust ja turvalisust, lisaks toetab see ühendumist teiste ZigBee võrkudega. Nutikad kodud aitavad säästa raha, suurendavad keskkonnateadlikkust ja turvatunnet ning pakuvad võimalust nautida erinevaid mugavusi, mis muudavad majapidamise lihtsamaks ja odavamaks. ZigBee kodu automatiseerimine toetab suurt hulka teenusepakkujaid ja tootjaid, kes leiutavad erinevaid nutika kodu jaoks tarvilikke vahendeid, mis on ideaalsed nii uusehitiste, „Tee ise!“ lahenduste kui ka vanade asjade moderniseerimise puhul, olles samal ajal lihtsasti kasutatavad, hooldatavad ja paigaldatavad.

Zipato ühilduvus

Z-wave

Zipato ühilduvus

Z-wave muudab nutikaks iga kodu – seda kiirelt, lihtsalt ja taskukohase hinnaga! Z-wave on järgmise põlvkonna juhtmevaba lahendus, mis võimaldab kogu teie koduelektroonikal omavahel suhelda. See kasutab lihtsaid ja usaldusväärseid madala võimsusega raadiolaineid, mis levivad kergelt läbi seinte, põrandate ja tubade. Z-wave’ga saab ühendada peaaegu iga elektroonikaseadet teie kodus, sealhulgas ka neid, mida te muidu just „nutikaks“ ei pea, nagu kodumasinad, aknakatted, termostaadid ja valgustid.

Zipato ühilduvus

KNX

Zipato ühilduvus

Selleks, et edastada andmeid kõigile hallatavatele esemetele, on vaja süsteemi, mis lahendab ka isoleeritud seadmete probleemi, kindlustades nende suhtlemise vaid üht kanalit pidi – kokkuvõtlikult öeldes riist- ja tarkvaratootjatest sõltumatut KNX Bus süsteemi. Selle standard põhineb üle 20-aastasel turukogemusel, mille hulka kuuluvad ka KNX süsteemi eelkäijad EIB, EHS ja BatiBUS. Seadmed saavad vahetada informatsiooni KNX meediumi (keerdpaar, raadiolained, toitejuhe või IP/Ethernet kaabel) kaudu, millega need kõik ühendatud on. KNX Busi seadmed on andurid või ajamid, mida kasutatakse hoone erinevate aspektide kontrollimiseks. Nende hulka kuuluvad valgustus, aknakatted, turvasüsteemid, energiamajandus, kütte-, ventilatsiooni- ja jahutusseadmed, signalisatsiooni- ja valveseadmed, teenindus- ja ehitusjärelevalve liidesed, kaugjuhtimine ja mõõtmine, heli ja video reguleerimine, kodumasinad jpm. Kõiki neid funktsioone saab kontrollida, jälgida ja reguleerida ühtse süsteemi kaudu, vajamata lisakontrollkeskuseid.

Zipato ühilduvus

Toetatud protokollid