A-Kaabel


 

Zipato

Zipato

ZIPATO SÜSTEEMI KESKMEKS ON ZIPABOX

Turu kõige innovatiivsem koduautomaatikaseade.

Zipabox on uue põlvkonna kontroller, mis võimaldab hallata enamikku Teie koduelektroonikast. Zipabox kasutab lihtsaid ja usaldusväärseid madala võimsusega raadiolaineid (Z-wave ja Zigbee), mis levivad kergelt läbi seinte, põrandate ja tubade. Kuid see võimaldab seadmeid ühendada ka läbi olemasolevate elektriliinide või andmesidekaablite. Tänu Zipabox’i laialdastele võimalustele saate hallata oma kodus iga elektroonikaseadet, sealhulgas kodumasinaid, aknakatteid, termostaate ja valgusteid. Funktsionaalsuse laiendamine lisamoodulite abil annab Zipabox’ile lõputud uuendusvõimalused. Lisamoodulid on ühendatud moodulite külgedel olevate laiendusportide kaudu. Zipato funktsionaalsust suurendavad juba turul olevad lisamoodulid (nt. turvamoodul, z-wave moodul, energiamoodul jne.)

Zipato
Zipato

TOITEPLOKK

* Toiteplokk DIN-liistule
* 4-faasiline võimsusmõõtur

VARUNDUSFUNKTSIOON

* Akutoide (24 h)
* RS232/485 liides
* USB pesa 3G netipulga toeks
* Šokiandur

 

ZIPABOX

* Juhtmega ühendus
* Z-wave sisemoodul
* Põhisüsteemi kontroller

ZIGBEE MOODUL

* Zigbee sisemoodul
* Koduautomaatika tugi

 

KNX MOODUL

* KNX sisemoodul
* ETS paigaldustugi

 

Zipato

ZIPATO TOETAB ENAMLEVINUD PROTOKOLLE

Kui internetiühendus on katkendlik, töötab Zipaboks ühenduseta, võimaldades lokaalset jälgimist ning automatiseerimis- ja seadistamisvõimalusi.
Nii toimib see kindlalt ka siis, kui esinevad probleemid ühendumisega välisvõrku.
Zipato toetab enamlevinud kodulahendusi ja koduautomaatika süsteeme nii tänapäeval kui ka tulevikus (nt ZigBee, ZWave, KNX, Insteon), tehes Zipato ülimalt paindlikuks. Zipato võrguga saab ühendada sadu erinevaid turul olevaid automatiseerimisseadmeid.

Zipato
Zipato
ZIPABOX KÕIK

Zipato on erinevate nutiseadmete süsteem, mis on ühendatud Zipaboksiga. See on tipptasemel automatiseerimise jaam, mida saab 24/7 hallata Zipato jälgimis- ja automatiseerimispilvest.

Zipato

JÄLGIGE OMA KODU IGALT POOLT IGAL AJAL

Lihtsaim viis oma kodu jälgida

Saate kerge vaevaga jälgida oma kodu ükskõik millisest paigast – olles teel, kontoris või rannas. Zipato veeb annab teile enneolematu juurdepääsu kodule – seda teie isikliku juhtimiskeskuse, nutitelefoni või interaktiivse puuteekraani kaudu.

Zipato
Zipato

KODU SEADISTAMINE ZIPATOGA ON LÕBUS JA LIHTNE

Zipato

Zipato pakub võrguteenust, mis lubab oma Zipaboksi seadistada ka ilma igasuguse programmeerimiskogemuseta inimesel. Disainitud mõeldes kliendile, kel puudub programmeerimiskogemus, pakub pusle-tüüpi mänguväljak võimalust tirida ja tõmmata eelnevalt loodud tükkidega erinevate seadmete ikoone ning ühendada neid kuju ja värvi järgi. See on lõbus ja lihtne viis organiseerida teie Zipato olulisemaid funktsioone.

Zipato
Zipato

INTERAKTIIVNE JÄLGIMINE JA TEAVITAMINE

Zipato

Interaktiivne jälgimine pakub mitmetasandilist turvalisust ja mugavust. Te saate oma süsteemi seadistada nii, et see saadaks teie mobiiltelefonile tekstsõnumi iga kord, kui häire vallandub.
Zipatoga saate kaugreguleerida ja automatiseerida valgustust, kütet, õhukonditsioneeri, aknakatteid, kodumasinaid, kardinaid, õhuniiskust, kodukinosüsteemi – peaaegu  kõike teie kodus. Saate lihtsalt automatiseerida oma kodu, säästes energiat ja nautides suuremat mugavust.
Lisaks sellele teavitatakse teid sellisel tasandil jälgimise puhul iga kord, kui Zipaboks ei saa ühendust jälgimiskeskusega (näiteks kui keegi murrab sisse ja lõhub teie häiresüsteemi).