A-Kaabel


 

Modulon seeria

Katkematutest toiteallikatest (UPS) on modulaarne UPS-seade optimaalseim valik andmekeskustele, sest need võimaldavad kiiresti asendada standardseid UPS-üksusi ja on kõige kulutõhusamad ja energiatõhusamad toiteallikad tänapäeva turul.
Delta poolt toodetavate UPS-ide Modulon-perekond koosneb kolmefaasilistest modulaarsetest UPS-idest, mille võimsused ületavad 20kVA ning on mõeldud eelkõige kriitilise infrastruktuuri, nt. andmekeskuste, kaitsevõime tõstmiseks. Moduloni perekonna moodustavad ülitõhusad DPH-seeria UPS-id (25kW…200kW), millel on isesünkroonitud toite- ja juhtimismoodul ning NH Plus seeria UPS-id (20kVA…120kVA), mis pakuvad märkimisväärselt madalat omandi kogukulu (TCO). Mõlemad antud seeriad toetavad kahesuunalist sisendit ning lisaks vertikaalsele laienemisele pakutakse mõlemat ka paralleelse laiendamise võimalusega kuni 4 ühikuni.
DPH-seeria on ideaalne lahendus keskmise suurusega andmekeskuste jaoks, olles laiendatava võimsusega ja sisseehitatud liiaste (redundant) komponentidega. Seevastu NH Plus seeria pakub erinevaid taskukohaseid võimalusi erinevate võimsusnäitajatega vahemikus 20kVA kuni 120kVA.
Modulaarsed UPS-seadmed on kavandatud vertikaalseks virnastamiseks ning võtavad seetõttu vähem põrandapinda kui standardüksused.

Näitan kõiki 2 tulemust