A-Kaabel


 

Tõstetud põrandad

Tõstetud põrandad - h=150px

TÕSTETUD PÕRANDAD

Alates 2011 aastast müüb ning paigaldab A-Kaabel OÜ Itaalia tunnustatud tootja Nesite tõstetud põrandaid.
Kuigi tõstetud põrandaid saab rakendada nii eramutes, kaubanduskeskustes kui ärihoonetes, paigaldatakse neid Eestis reeglina vaid spetsiifilistes tehnoruumides – serveriruumides, alajaamades jne. Kõik meie poolt paigaldatavad põrandad vastavad tehnilistele nõudmistele – tulepüsivus, mürasummutus, antistaatika, kandevõime, soojuse- ja jahutuse juhtimine.
Pakume tõstetud põrandaid väga erinevatele kõrgustele : alates 4.-st sentimeetrist kuni kõrguseni 2 meetrit. Põrandaplaatide kattematerjalide valik on sisuliselt piiramatu : puit, klaas, naturaalne kivi, betoon, metall jpm. Võimalik tellida nt. ka kliendi logoga plaadikatteid.

Tõstetud põrandad

Oleme omandanud kogemusi tõstetud põrandate paigaldamisel mitmete suurte projektide raames. Selleks, et klient saaks parima võimaliku lahenduse, teostame lisaks projekteerimisele ning paigaldusele ka nõustamist ning testimist. Nõustamise käigus tuvastame ruumi eripärasused, et viia kokku sobiv põrandatüüp sobiva ruumiga. Testimisel tehakse kindlaks kas tehtud töö vastab standarditele ning tagab põranda pikaealisuse.

Pidev tehnoloogiline areng muudab Nesite tõstetud põranda süsteemi sobivaks erinevate ruumide jaoks, mis annab võimaluse luua kiirelt ja mugavalt töökeskkondi. Tänu erinevatele paneelidele, kattematerjalidele ja karkassidele on tõstetud põrand Nesite piisavalt paindlik süsteem ja tagab disaineritele fantaasiavabaduse. Kõik tooted on valmistatud rangete tehniliste standardite põhjal ja omavad sertifikaate.
Olulised tehnilised parameetrid:
• tulepüsivus ja -reaktsioon
• mehhaanilised omadused > punkt- ja jaotatud koormused
• elektrilised omadused > antistaatiline / elektrit juhtiv
• akustilised omadused
• vibratsiooni taluvus

EKG joonena

PANEELID

Tõstetud põrandad

Tänu kogemustele ja teadmistele suudab Nesite pakkuda kõrgetasemelisi lahendusi ja parimat kvaliteeti paneelide, kattematerjali ja konstruktsiooni osas. Vastavalt akustilistele ja struktuursetele vajadustele saame pakkuda nii odavamaid (näiteks puitlaastplaat) kui ka kallimaid lahendusi (näiteks marmor, graniit, klaas). Samuti on meil väga lai kattematerjalide valik – PVC, linoleum, kumm ja vaip.

Nesite kattematerjalid on väljatöötatud koos erinevate tootjatega, kelle tooted on hoolikalt välja valitud vastavalt esteetilistele ja tehnilistele tingimustele. Tänu alumiiniumist- või terasest karkassile on võimalik paigaldada paneele väga erinevatele tasapindadele. Erilised materjalid nagu klaas või teras, eraldi või kombineerituna, on Nesite tooteportfellis kui standardlahendused.

EKG joonena

KONSTRUKTSIOON

Tõstetud põrandad

Nesite tõstetud põranda konstruktsioone on lausa kuut erinevat liiki. Kõik on patenteeritud ja toodetud Nesite enda poolt. Alustades lihtsast, mitmeotstarbelisest lahendusest kuni kõige keerulisemate lahendusteni välja. Kandekonstruktsioonid võivad erineda nii kandevõime, kõrguse kui tehniliste nüansside poolest.

EKG joonena

TARVIKUD

Nesite pakub mitmekülgset valikut tõstetud põranda tarvikutele – alates põrandaalustest vaheseintest ning lõpetades kaldteede ja treppidega. Lisad on projekteeritud selleks, et oleks võimalik pakkuda klientidele täislahendust kõige professionaalsemal viisil. Luugid, restid, perforeeritud metallpaneelid lihtsustavad muude infrastruktuuride kasutamist.

Tõstetud põrandad
EKG joonena

HOOLDUS / PAIGALDUS

Üks kõige olulisemaid aspekte ning eeliseid Nesite tõstetud põranda juures on pakutavate teenuste hulk, et optimeerida süsteemi ennast. Alates projekteerimisest kuni müügijärgse teeninduseni on iga samm läbi mõeldud, et tagada klientidele midagi enamat kui lihtsalt toodete müüki.

EKG joonena
EKG joonena