A-Kaabel


 

Tõstetud põrandad

Tõstetud põrandad - h=150px

TÕSTETUD PÕRANDAD

Alates 2011 aastast müüb ning paigaldab A-Kaabel OÜ Itaalia tunnustatud tootja Nesite tõstetud põrandaid.
Kuigi tõstetud põrandaid saab ideaalselt rakendada nii eramutes, kaubanduskeskustes kui ärihoonetes, paigaldatakse neid Eestis reeglina vaid spetsiifilistes tehnoruumides – serveriruumides, alajaamades jne. Kõik meie poolt paigaldatavad põrandad vastavad tehnilistele nõudmistele – tulepüsivus, mürasummutus, antistaatika, kandevõime, soojuse- ja jahutuse juhtimine.
Pakume tõstetud põrandaid väga erinevatele kõrgustele : alates 4 cm kuni kõrguseni 2 meetrit. Põrandaplaatide kattematerjalide valik on sisuliselt piiramatu : puit, klaas, naturaalne kivi, betoon, metall jpm. Võimalik tellida nt. ka kliendi logoga plaadikatteid.

Tõstetud põrandad

Oleme omandanud kogemusi tõstetud põrandate paigaldamisel mitmete suurte projektide raames. Selleks, et klient saaks parima võimaliku lahenduse, teostame lisaks projekteerimisele ning paigaldusele ka nõustamist ning testimist. Nõustamise käigus tuvastame ruumi eripärasused, et viia kokku sobiv põrandatüüp sobiva ruumiga. Testimisel tehakse kindlaks kas tehtud töö vastab standarditele ning tagab põranda pikaealisuse.

Pidev tehnoloogiline areng muudab Nesite tõstetud põranda süsteemi sobivaks erinevate ruumide jaoks, mis annab võimaluse luua kiirelt ja mugavalt töökeskkondi. Tänu erinevatele paneelidele, kattematerjalidele ja karkassidele on tõstetud põrand Nesite piisavalt paindlik süsteem ja tagab disaineritele fantaasiavabaduse. Kõik tooted on valmistatud rangete tehniliste standardite põhjal ja omavad sertifikaate.
Olulised tehnilised parameetrid:
• tulepüsivus ja -reaktsioon
• mehhaanilised omadused > punkt- ja jaotatud koormused
• elektrilised omadused > antistaatiline / elektrit juhtiv
• akustilised omadused
• vibratsiooni taluvus

EKG joonena

PANEELID

Tõstetud põrandad

Tänu kogemustele ja teadmistele suudab Nesite pakkuda kõrgetasemelisi lahendusi ja parimat kvaliteeti paneelide, kattematerjali ja konstruktsiooni osas. Vastavalt akustilistele ja struktuursetele vajadustele saame pakkuda nii odavamaid (näiteks puitlaastplaat) kui ka kallimaid lahendusi (näiteks marmor, graniit, klaas). Samuti on meil väga lai kattematerjalide valik – PVC, linoleum, kumm ja vaip.

Nesite kattematerjalid on väljatöötatud koos erinevate tootjatega, kelle tooted on hoolikalt välja valitud vastavalt esteetilistele ja tehnilistele tingimustele. Tänu alumiiniumist- või terasest karkassile on võimalik paigaldada paneele väga erinevatele tasapindadele. Erilised materjalid nagu klaas või teras, eraldi või kombineerituna, on Nesite tooteportfellis kui standardlahendused.

EKG joonena

KONSTRUKTSIOON

Tõstetud põrandad

Nesite tõstetud põranda konstruktsioone on lausa kuut erinevat liiki. Kõik on patenteeritud ja toodetud Nesite enda poolt. Alustades lihtsast, mitmeotstarbelisest lahendusest kuni kõige keerulisemate lahendusteni välja. Kandekonstruktsioonid võivad erineda nii kandevõime, kõrguse kui tehniliste nüansside poolest.

EKG joonena

TARVIKUD

Nesite pakub mitmekülgset valikut tõstetud põranda tarvikutele – alates põrandaalustest vaheseintest ning lõpetades kaldteede ja treppidega. Lisad on projekteeritud selleks, et oleks võimalik pakkuda klientidele täislahendust kõige professionaalsemal viisil. Luugid, restid, perforeeritud metallpaneelid lihtsustavad muude infrastruktuuride kasutamist.

Tõstetud põrandad
EKG joonena

HOOLDUS / PAIGALDUS

Üks kõige olulisemaid aspekte ning eeliseid Nesite tõstetud põranda juures on pakutavate teenuste hulk, et optimeerida süsteemi ennast. Alates projekteerimisest kuni müügijärgse teeninduseni on iga samm läbi mõeldud, et tagada klientidele midagi enamat kui lihtsalt toodete müüki.

EKG joonena
EKG joonena
EKG joonena

REFERENTSID

Tõstetud põrandadAS Kunda Nordic Tsement on 147aastase ajalooga ettevõte, mis kuulub praegu rahvusvahelise kontserni HeidelbergCement Group koosseisu, kus töötab ligikaudu 62 000 inimest 60 erinevas riigis.
A-Kaabel OÜ üks kõige kauaaegsemaid kliente. Meie oleme välja ehitanud kompleksi hoonetevahelise valguskaablivõrgu; unikaalse jälgmissüsteemi, mis teavitab materjalide süttimisohust; kaalude- ning videovalvesüsteemi.

Tõstetud põrandad
Nordea ja DNB pankade ühinemisel moodustunud pank.
A-Kaabel OÜ on välja ehitanud enamuse antud pangakontorite andmesidevõrkudest.

Tõstetud põrandad

25 000 m² kogupinnaga kaasaegne ärihoone Sõpruse pst. ääres.
A-Kaabel OÜ on välja ehitanud kogu andmesidevõrgu.

Tõstetud põrandadAS Estonian Cell on Kundas asuv haavapuitmassi tehas, mis alustas tootmist 2006. aasta aprillis. Täiesti uue tehase rajamisinvesteeringu maht oli 153 miljonit eurot ja oli seeläbi suuruselt teine välisinvesteering Eesti tööstusesse. A-Kaabel OÜ ehitas välja nii hoonetevahelise valguskaablivõrgu kui ka hoonetesisese keerdpaarkaabeldusel baseeruva kohtvõrgu.

EKG joonena
Inimesed

Täpsem info

MARGUS SINISAAR

TELEFON

+372 555 62 072

E-POST

margus.sinisaar@akaabel.ee