A-Kaabel


 

Ruumihaldur

Ruumihaldur

Ruumihaldur on kauni väljanägemisega seade koosolekuruumide haldamiseks. Puutetundlik ekraan muudab halduse väga efektiivseks. Antud lahendus elimineerib segadused, mis on seotud koosolekute topeltreserveerimise ning katkestamistega. Ruumi broneerimine on väga lihtne ja kogu vajalik informatsioon on ekraanil kuvatud.
Ruumihalduri tarkvara ühildub olemasoleva e-posti serveriga ning annab täieliku ülevaate ettevõtte koosolekuteruumi kasutamise mustritest ning võimaldab seeläbi ressursse optimeerida – see on abimees, mis aitab kulusid kokku hoida.

Ruumihaldur

Probleemivaba planeerimine

Ruumihaldur

Selgus on väga oluline
Koosolek peab olema hästi planeeritud ja samas mitte tekitama stressi. Ruumi saadavus on nähtav juba eemalt – kui ruum on vaba, põleb ruumihalduri ümber roheline LED tuli, kui ruum on hõivatud, siis punane. Seadet on väga lihtne kasutada ja see ei eelda mingit eritreeningut.
Lihtne planeerimine
Pole oluline, kus te parajasti asute. Ruumi kasutust saab broneerida, pikendada või katkestada isikliku elektroonilise kalendri või seadme ekraani abil.
Kui konkreetne ruum on hõivatud, pakub seade välja lähima süsteemi ühendatud vaba ruumi. Seade sünkroniseerub MS Exchange, Offie 365 või Google Ärirakendustega (Google Apps for Business) ning kuvab alati kaasajastatud informatsiooni.

Väärtuslik statistika
Statistika võimaldab teha arukaid otsuseid. Ruumihalduri abil on võimalik koguda informatsiooni koosolekuteruumi ja sealsete seadmete kasutuse kohta. Näiteks kui palju üldse koosolekuteruumi kasutatakse, kes seda kasutavad, kui palju seadmeid on vajanud väljavahetamist jne. Kogu seda infot on võimalik eksportida MS Exceli tabelina. Optimeerige oma ettevõtte ressursse – see aitab kulusid kokku hoida

Seade on kohe kasutusvalmis

Ruumihaldur integreerub veatult olemasoleva e-posti serveriga. Eraldi tarkvara pole vaja soetada. Seadme lisamine serverisse on sama lihtne, kui uue kasutaja võrku lisamine. Turvaline, usaldusväärne ja lihtne hallata.

Puuduta.Planeeri.Kohtu.

Reserveeri ruum otse ekraanilt või vaata ülevaadet vabadest ruumidest.
Broneerida võib ka tavalise kalendritarkvaraga, määrates nõupidamisteruumi sihtkohaks
Ruumi saab reserveerida ka nutitelefoni või tahvelarvuti abil, lisades ruumi “kutsujaks”.

Pikenda või lõpeta olemasolev koosolek
Puuduta ekraani.
Vali “Pikenda käeolevat koosolekut”.
Vali aeg, mis ajani soovid broneeringut pikendada.
–––––––––––– VÕI ––––––––––––
Puuduta ekraani.
Vali “Lõpeta käeolev koosolek”.
Kinnita.

Teavita katkisest seadmest
Puuduta ekraani.
Vali “Teavitan probleemist”.
Vali seade, mis vajab parandamist.
Ruumi haldajale saadetakse automaatselt e-kiri ja katkine seade kuvatakse ekraanil punasena.

Ruumihaldur

Reserveeringu kinnitamiseks tuleb sisse registreeruda.
10 minutit enne koosoleku algust ilmub ekraanile kinnitust nõudev nupp. Kui määratud aja jooksul (kuni 30 minutit peale koosoleku algust) nupule ei vajutata, siis reserveering katkestatakse ning ruum muudetakse teiste jaoks saadavaks.
5 minutit enne kinnitust nõudva aja lõppu saadetakse ruumi broneerijale vastavasisuline e-kiri.

Ruumihalduri eelised

Ruumihaldur

Lihtne ja selge

Unustage (koosolekute)ruumi topelt-reserveeringud, segadused ja katkestatud kõnelused. Hallake ruumibroneeringuid lihtsa tarkvara abil, kasutades selleks seadme ekraani, nutitelefoni või tavalist kalender-tarkvara.
See on nii lihtne, et igaüks saab hakkama.

Ruumihaldur

Optimeerige ruumikasutust

Suurendage koosolekuteruumi saadavust, kasutades registreerimisfunktsiooni, mis vabastab ruumi kasutamata jäänud puhkudel.
Tagasisidena saadav statistika võimaldab teha paremaid otsuseid ruumide kasutusel ning avab uksed uuele ja tõhusamale koosolekutepidamise kultuurile.

Ruumihaldur

Rahulolev IT osakond

  • Turvaline ja  usaldusväärne lahendus võimaldab ruumihalduri veatult olemasolevasse meiliserverisse integreerida.
  • Kasutusvalmis lahendus – kõik vajalik on karbiga kaasas. Ühtegi litsentsi, tark- või riistvara pole vaja lisaks soetada. Ühekordne investeering.
  • Kaughaldus tagab ajakohased täiendused ja ülevaate ruumihalduri kohta.
Ruumihaldur

Ilukonkursi võitja

Et mitte ise kiidelda, laseme seda teha teistel :

  • “Hea disaini auhind” Chicago Arhitektuuri ja Disaini muusemi poolt.
  • DFA auhind Hong Kongi Disainikeskuse poolt.
  • “Parima digitaalse stendi riistvara” auhind InfoComm Awards’il
  • iF tootedisaini auhind.